Vizyoner projelerinizi oluşturmak ve yerine getirmek için yeni konseptler ortaya çıkarmak.

Modern çağ teknolojisinin sürekli başkalaşımını kabul edecek kadar gençiz ve çalışma ahlakımızı dengeleyecek ve yeni getirilen ışık bilgisini akıllıca kullanacak kadar tecrübeliyiz. Yenilikçiler, stratejistler ve tam gelişmiş Avant-Garde reklam öğeleriyle tutarlı olduğumuz için ticari bir gündeme sahip markaları geliştiriyoruz.

01

Biz Kimiz

İlk kez Fas Kazablanka'da kurulan yüksek derecede ve ünlü 360 derece Dijital, Halkla ilişkiler ve pazarlama ajansı Garraje'de, daha sonra merkezini İstanbul, Türkiye'ye taşındı ve veri odaklı, şeffaf reklam çözümleri sunmak için birlikte verimli bir şekilde çalıştı. ve insan merkezli. Küresel ölçekte olduğu gibi EMEA bölgesindeki ve yurtdışındaki müşterilerimize hizmet verdiğimiz için hedef yerlerimiz belirsizdir ve evrenseldir. Hizmetlerimiz 21 dile kadar çok dilli olup kültürel olarak çeşitli, performans odaklı ve teknoloji meraklısı ekibimiz sayesinde bunu yapabilmektedir.

02Neler Yapıyoruz ?

İşletmenizin görsel ve markalı başarısının özü, bizim yaratıcı ittifaklarımız sahte ve uydurma değildir , aynı zamanda benzersiz tasarımlar ve proje stratejileri icat etmeye kararlı olduğu için bizim sorumluluğumuzdur.

03Ekibimiz

Müşterilerimizin her birinin önemini kabul ederek, kuruluşumuzun büyük ölçüde beklenenleri aşmasını sağlıyoruz

Younes Diouri

Chief Executive Officer

Khaled Taha

Chief Business Officer

Suat Karaytu

Web Developer

Taha Khaled El Taha

Graphic Designer & Content Editor
0
m2 Çalışma Alanı
0 +
Müşteriler
0 +
Şirketler
0
Locations
0 +
Yapılan Etkinlikler
04

Nasıl Çalışırız ?

Toplu olarak çalışan ve çalışan bir ekip, farklı fikirleri ve ödünleri kapsamaya yönelik herhangi bir sınırlama yoktur. Ajansımız bünyesinde veya bağımsız pozisyonlarda bulunan ekip arkadaşları, müşteri ile görüşüldükten sonra projelerle ilgili fikirlerini veya endişelerini ekleyebilirler. Sürekli olarak en son pazar ve geliştirme trendlerinin modern ve güncel analizlerini arıyoruz. Her zaman sık sık Müşterilerimizin vizyonunu yerine getirmek için benzersiz ve seyrek hizmet ve görseller sunma eğilimlerinin ikna edilmesi.